SPA

Svečių namų „Lavender Inn“ pusrūsiuose sukurta ypatinga aplinka ir atmosfera mūsų svečių poilsiui. Arkinių lubų su kolonadomis dizainas, kitos interjero detalės, per langą atsiveriantis vaizdas į sodą ir tvenkinį užburia kiekvieną.

"Lavender Inn" SPA zona
"Lavender Inn" SPA sauna

Lietuviška liepa kvepiančioje daugiafunkcinėje pirtyje, skambant raminančiai muzikai, sklindant natūraliems eterinių aliejų kvapams, atsipalaiduosite ir užsimiršite.

Nuo seno yra žinoma apie kvapų gydomąsias galias. Sakoma, kad kvapų terapija prasidėjo, kai tik žmogus užuodė gamtą, ir stiprus ryšys su augmenija veikia teigiamai. Todėl mes savo svečiams siūlome tik natūralius eterinius aliejus, kurių malonūs kvapai ramina, atpalaiduoja, pakelia nuotaiką. Tinkamai pirtyje naudojami išskirtiniai aromatai padeda atsikratyti įvairių negalavimų ir puoselėti grožį.

"Lavender Inn" SPA zona
"Lavender Inn" SPA zona

Mūsų nedidukas (9 kv.m), tačiau plaukimo prieš srovę funkciją turintis baseinas taip pat yra puikus atsipalaidavimo, fizinių jėgų stiprinimo būdas, o plaukiant ilgesnį laiką – nepakartojamas sportas. Baseinas turi ir masažinę kaskadą bei oro geizerį. Yra įrengta moderniausia vandens filtravimo sistema.

Svečius vaišiname levandų ir kitų natūralių žolelių arbata.

Išsamiau apie levandas – magiškąjį grožio ir sveikatos šaltinį – skaitykite čia.

"Lavender Inn" SPA zona

Apsilankymas SPA centre derinamas su „Lavender Inn“ personalu.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes