Kambariai

Lavender

Tai kambarys, tiesiogiai atspindintis „Lavender Inn“ dvasią. Šių nuostabių Provanso gėlių dvelksmas ir jų karališka violetinė spalva, dominuojanti kambario dizaine, suteikia ypatingą prabangos jausmą. Švelnūs violetiniai atspalviai miegamajame kambaryje ir svetainėje spinduliuoja elegantiškumą bei rafinuotumą.

"Lavender Inn" Lavender apartamentai
Lavender Inn" Birch svečių kambarys su vaizdu į beržų liniją

Birch

Tai vienintelis svečių namų kambarys, prie kurio langų šlama beržai. Norėta išsaugoti jau porą dešimtmečių čia augančių 8 beržų liniją, todėl šie medžiai siūbuoja visiškai šalia pietinės svečių namų sienos, ir šiame kambaryje apsistoję gyventojai gali jausti beržo alsavimą pro savo kambario langą.

Perfume

Kvepalai – neatsiejama dalis šiuolaikinio žmogaus gyvenime. O jų atsiradimo istorijos apipintos paslaptimis, grožio ritualais, senovės gydymo menu. Kuriant kambario interjerą, įkvėpimo semtasi iš senovės, kuomet kvepiantiems balzamams gaminti buvo naudojamos vien natūralios medžiagos, tokios kaip medžio derva, gėlių aliejai, prieskoniai ir kt.

"Lavender Inn" Perfume svečių kambarys
"Lavender Inn" Piet Mondrian įkvėpto dizaino svečių kambarys

P. Mondrian

Kuriant šio kambario interjerą, įkvėpimo semtasi iš Piet Mondrian, žymaus XX a. olandų abstrakcionizmo inovatoriaus, architekto, rašytojo ir dizainerio. Abstrakcionistinės dailės kūrėjas tvirtai tikėjo, kad menas turi būti susijęs su gamta ir atspindėti jos dvasingumą. P.Mondrian paveikslams būdingos tiesios linijos, trikampės ir stačiakampės figūros.

Bloom

Bet kuriuo metų laiku savo svečiams siūlome pajausti pavasario dvelksmą, svaiginantį gėlių žydėjimą ir kas rytą per kambario langą pasitikti saulę.

Pakilią, svajingą nuotaiką sukuria išskirtinis dizainas: žydinčių gėlių tapetais dekoruota siena, vazose pamerktos gyvos gėlės bei už lango mėlynuojančios levandos.

"Lavender Inn" Bloom svečių kambarys
"Lavender Inn" Erdvus kamabarys su vaizdu į ežerą

Sky

Kambario erdvumas, židinio jaukumas ir dangaus žydrynė, atsiverianti per visą sieną einančius langus sužavi kiekvieną „Lavender Inn“ svečią. Prie langų ištisus metus žaliuoja pušys, akį traukia spindintis tvenkinio vanduo.

Fling apartment

Išskirtinis apartamentas įrengtas per du aukštus ir yra skirtas svečiams, norintiems atšvęsti ypatingas progas arba tiesiog poroms, kurios pasiilgo romantikos, naujų potyrių. Tai taip pat gali būti nepakartojama staigmena jūsų antrajai pusei.

"Lavender Inn" Fling apartamentai
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes