Apie mus

„Lavender Inn“ yra modernus naujų pastatų kompleksas, kuriame įrengti svečių namai ir kavinė. „Lavender Inn“ įsikūrę ant Viešvėnų tvenkinio kranto, 7 km iki Telšių centro. Tyras ir šviežias oras, kerintis dvelksmas, kurį skleidžia levandų žiedų jūra, sukuria pakilią nuotaiką kiekvienam, pasiilgusiam natūralumo ir svaigaus prisilietimo prie gamtos.

Svečių namai

Mūsų svečių namai jums siūlo ne tik patogų apgyvendinimą. Mes jums siūlome daug daugiau: jausmą, kvapą, emociją, istoriją, spalvų magiją. Kambarių įvairovė pagal spalvinę gamą bei nuotaikos perteikimą suteikia mūsų svečiams nepakartojamą galimybę pasirinkti sau artimiausią ir maloniausią, kad viešnagė taptų išskirtinė ir ypatinga.

7 kambarius turinčiame „Lavender Inn“ jus pasitiks draugiškas ir profesionalus personalas, kad viešnagės metu jūs patirtumėte tik malonias akimirkas ir šiltus įspūdžius.

Aplinka

„Lavender Inn” priklauso didelė teritorija, į kurią įeina automobilių stovėjimo aikštelė, sodas su akmenimis grįstais pasivaikščiojimų takais, suoliukais, pavėsinėmis ir lauko terasomis, kuriose mūsų svečiai mėgaujasi ne tik nuostabiu peizažu, bet ir natūralia, atpalaiduojančia levandų arbata. O tuo metu mūsų mažieji svečiai žaidžia jiems pritaikytoje žaidimų aikštelėje su unikaliais požeminiais tuneliais, nameliais ir kt.

"Lavender Inn" Poilsis prie vandens tvenkinio
"Lavender Inn" SPA zona

SPA

Įgauti jėgų ir sveikatos rekomenduojame ekologiškai įrengtoje SPA zonoje, kurioje yra moderni sauna, pasirenkant sausą arba drėgną orą, taip pat nedidukas baseinas su plaukimo prieš srovę ir masažine funkcija.

SPA zona yra pritaikyta maloniam poilsiui, su per langus atsiveriančiu nepakartojamu vaizdu į tvenkinį. Raminanti muzika, natūralių eterinių aliejų kvapai jums leis užsimiršti ir atsipalaiduoti.

Aktyvus poilsis

Viešėdami „Lavender Inn‘‘ jūs turite išskirtinę galimybę laiką leisti aktyviai. Visi mūsų svečiai itin mėgsta maudynes tvenkinyje bei pasiplaukiojimą lietuvių tautodailininkų pagamintomis valtelėmis su lietuviška atributika.

Kviesdami tausoti gamtą, vietoje automobilio siūlome pasinaudoti mūsų dviračiais ir aplankyti šalia esančius autentiškus Žemaitijos kaimus ir net pačią Žemaitijos sostinę Telšius, iki kurių driekiasi dviračių takai. O lauko teniso ar krepšinio mėgėjus raginame valtelėmis arba dviračiais pasiekti kitapus ežero esančius kortus.

"Lavender Inn"

Sėkmės ieškantiems

Sodo viduryje stovi žymaus Lietuvos skulptoriaus Algirdo Boso darbas – 2 metrų aukščio žalvarinis žiogas. Tai yra sėkmės ir įkvėpimo simbolis. Kiekvienas, prisilietęs prie jo, pasisemia pozityvios energijos ir tikėjimo, kad viskas šiame gyvenime yra įmanoma.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes